Jedenaście zawodniczek uczestniczyło w tegorocznym, już XI Pucharze Dian w wieloboju myśliwskim zorganizowanym przez Zarząd Okręgowy PZŁ w Chełmie na strzelnicy myśliwskiej w Kumowej Dolinie. Zgodnie z regulaminem zawodów w koleżeńskiej rywalizacji o miano najcelniej strzelającej rywalizowały Diany –polujące panie. Obowiązki sędziego głównego pełnił Marian Tomków, pomoc medyczną zabezpieczał Jerzy Wojciech Suchodół. Nad sprawnością maszyn i urządzeń czuwał Zbyszek Świszcz.

Wyniki:

 1. Marta Krawiec Grabczuk- 394/500 pkt.
 2. Aneta Rybińska Nowak- 380 pkt.
 3. Anna Jańczak- 373 pkt.
 4. Monika Szymkiewicz- 357 pkt.
 5. Monika Zawiślak- 313 pkt.
 6. Aleksandra Sawicka- 244 pkt.
 7. Anna Krystynek Kuryś- 163 pkt.
 8. Małgorzata Szałucha- 140 pkt.
 9. Agnieszka Prus- 98 pkt.
 10. Monika Krupa- 52 pkt.
 11. Agata Kiwka- 49 pkt.

Na poszczególnych osiach sędziowali- na kręgu: Hubert Izdebski i Lucjan Podwalny, na osi: Józef Pituch i Mirosław Sawicki, na przelotach: Sławomir Kończyński i Jerzy Suchodół, na zającu: Kazimierz Borowik i Zbigniew Latusek, na dziku: Mariusz Michalczuk i Janusz Izdebski, na rogaczu/lisie: Ryszard Kot i  Michał Zieńko.

Dla trzech najlepszych zawodniczek organizatorzy ufundowali puchary i dyplomy, a dla wszystkich uczestniczek nagrody rzeczowe fundowane przez organizatora, Roberta Jędrala i Monikę Szymkiewicz. Bezpośrednio po zawodach odbył się „myśliwski poker na kręgu”. Najcelniej „dublety” strzelała Marta Krawiec Grabczuk –trafiając do 10 z 14 podanych rzutków. O catering na zawodach zadbały: „Cukiernia  Macieja Greli” i „Gęsie Sprawki  Pawła Piętaka”.