Zarząd Okręgowy PZŁ w Chełmie w ramach „Myśliwskiej paczki” 8 grudnia przekazał dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Mari Grzegorzewskiej w Chełmie- paczkę z zawartością 65 calowego telewizora.

Koło Łowieckie nr 23 „Szarak” w Chełmie kontynuując zapoczątkowaną w roku poprzednim pomoc w ramach akcji „Myśliwska paczka” rodzinie Romana Szczepańskiego zamieszkałego w miejscowości Marynin, gmina Ruda – Huta, sfinansowało wykonanie indywidualnego ujęcia wody, co dało możliwość przy zaangażowaniu wsparcia finansowego ze strony myśliwych członków koła oraz innych sponsorów do wykonania instalacji wodociągowej, kanalizacyjnej, wymianę części stolarki okiennej oraz części poszycia dachu. W dniu 17 grudnia b.r. przedstawiciele Zarządu Koła, dokonali symbolicznego przekazania wykonanych prac w ramach tegorocznej „Myśliwskiej paczki” rodzinie Romana Szczepańskiego wraz ze świątecznymi i noworocznymi życzeniami od myśliwych, członków KŁ nr 23 „Szarak” w Chełmie.

Zarząd Koła Łowieckiego nr 81 „Sarna” w Gorzkowie  informację  że w ramach   akcji  „Myśliwska paczka” przekazał sprzęt komputerowy dla Szkoły Podstawowej nr 33 im. 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej  w Lublinie . Zakupione tablety będą wykorzystywane  przez uczniów do nauki w systemie zdalnym.

-W dniu 17 grudnia br. w ramach akcji  “Myśliwska Paczka”  Zarząd Koła Łowieckiego nr 82 „Dubelt” w Chełmie przekazał paczki dla  Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Dorohusku. Dzieci otrzymały słodycze, wentylatory i termowentylatory. W ramach współpracy z Nadleśnictwem Chełm przedstawiciele Koła: Agnieszka Prus i Mariusz Michalczuk przekazali także karmniki do samodzielnego składania  oraz karmę dla ptaków. Dzieci bardzo cieszyły się z prezentów.

– W dniu 18 grudnia b.r. Koło Łowieckie nr 48 „Ponowa” we Włodawie w ramach „Myśliwskiej paczki” przekazało paczkę świąteczną z artykułami spożywczymi do Placówki Opiekuńczo Wychowawczej we Włodawie na ręce dzieci i dyrektora Jarosława Pogonowskiego.